SIA Cumakovs

OROCON – tai sprendimas statybų ir aptarnaujančioms įmonėms, sutaupančioms lėšų ir galimas dalykas, svarbiausią vertybę pasaulyje – laiką.

Statybos ir remonto darbų procesuose neišvengiamas etapas yra darbo eigoje atsiradę kliūtys, netikslumai ir kitos kliūtys, kurias reikia nustatyti, pristatyti ir suderinti su darbų vadovais, kurie savo ruožtu perduoda šią informaciją kitiems darbuotojams, kad būtų pašalinti atsiradę netikslumai ir defektai. Kad šis procesas būtų maksimaliai spartus ir paprastas, OROCON siūlo programų visumą, su kurių pagalba Jūs galite fiksuoti darbų eigoje atsiradusią klaidą ir informuoti apie tai statybos darbų vadovus visiškai paprastai – keliais prisilietimais.

Ilgametė statybos darbų vykdymo ir statybos procesų valdymo patirtis įrodė kokia reikšminga gali būti smulkiausia klaida ir defektas, kartais ji gali būti net lemtinga. Todėl maksimaliai spartus defekto pašalinimas pastebimai sutaupo statybų darbuose praleistą laiką, paspartina objekto eksploatavimui perdavimo terminą, sutaupo lėšas, kurių gali prireikti, kai defektas laiku nenustatomas, taip statybos procesą paverčia kokybišku, patogiu ir operatyviu. Todėl mes norime pateikti didelį sprendimą kasdieninei problemai- paversti statybų priežiūros procesą maksimaliai patogiu ir sparčiu, naudojant šiuolaikines technologijas: išmanųjį telefoną, jame esančią kamerą ir kompiuterį.

Sužinokite daugiau: orocon.me

Facebook

  • +371 28345106
  • ac@starup.lv
  • Adresas
    Uriekstes iela 2A – 24, Rīga, Latvija

Piena muiža

Pieno dvare, kurį pastatė baronas von Medem,  šiandien veikia pieno muziejus, pieno SPA, viešbutukas, kuriame gali apsistoti visi keliautojai, restoranas, konferencijų ir banketinės salės.  Dvaras –  vienas iš ryškiausių Latvijos neo-rokoko interjero pavyzdžių.