Yayoi

YAYOI autorė yra Latvijos Dailės akademijos absolventė Jevgenija Dorošenko. Prekių ženklo pavadinimas kilo iš žinomos japonų menininkės Jajoi Kusama vardo ir įspūdingų darbų, įkvėpusių „Yayoi“ papuošalų dizainą. Puošniuose papuošaluose panaudotos skirtingų spalvų dekoratyvinės virvelės, kutai, paauksuotos, pasidabruotos ir bronzinės detalės, taip pat brangakmeniai-natūralūs kristalai ir koralai. Kiekvienas kaklo papuošalas yra unikalus dėl natūralių akmenų laisvos formos. Jų neįmanoma nepastebėti — kaklo papuošalai ir apyrankės yra ryškios ir masyvios. Dėvintys išraiškingus papuošalus dažniausiai yra drąsesni, kūrybiški žmonės, nebijantys eksperimentuoti. Įkvėpimo šaltiniu tapo Viduržemio jūros laisvės ir pasaulinių metropolijų dvelksmo mišinys, kur mada eina koja kojon su gamtos turtais.

YAYOI papuošalų galima įsigyti konceptinėse parduotuvėse Rygoje (PAVILJONS, Taste Latvia, ARTJAM), Puerto Rike, JAV, Indijoje, Japonijoje, taip pat online platformoje NOT JUST A LABEL ir YAYOI internetinėje parduotuvėje.

2014 metų rugsėjį YAYOI bendradarbiaujant su Puerto-Riko dizaineriu Luis Antonio dalyvavo Niujorko mados savaitėje (New York Mercedes-Benz Fashion Week SS15)

2015 metų gegužę YAYOI buvo pripažintas vienu iš 100 geriausių naujų prekių ženklų visame pasaulyje dalyvavo ORIGIN: Passion & Beliefs parodoje Italijoje, kurią organizavo įtakinga mados platforma NOT JUST A LABEL.

YAYOI dalyvavo mados peržiūrose Rygoje, bendradarbiaudama su ARTJAM ir Natalija Jansone mados ženklais, taip pat prekybinėje misijoje Lietuvoje, pristatant savo kolekciją prestižinėje V2 konceptinėje parduotuvėje Vilniuje ir Latvijos dizainerių pop-up parduotuvėje Kaune.

Verba

Juvelyrinių dirbinių prekinis ženklas VERBA („žodžiai“ lotynų kalba), kurį sukūrė dizainerė Anna Fanigina, skaičiuoja jau 10 metus. Žodžiai yra pagrindinis įkvėpimo šaltinis kuriant papuošalus, kuriuos visus puošia koks nors lotyniškas užrašas. Lotynų kalba savo giliomis ir lakoniškomis išraiškos priemonėmis sudaro savotišką „kodą“ begaliniame pranešimų sraute, kuris žmoniją stengiasi pasiekti žiedais, auskarais ir segėmis. Prekės ženklo pavadinimas kilęs iš posakio „adbibere verba pūrō pectore“, kas reiškia „priimti žodžius tyra širdimi“ ir atspindi prekinio ženklo vieną pagrindinių idėjų- žaislas yra ne tik gražus daiktas, tačiau ir jausmų, minčių ir filosofijos nešėjas bei  dvasinis indėlis. VERBA estetika sukurta remiantis skaidrumo, asketizmo ir paprastumo forma.

3 wind knots

Jewels and gifts which tell a story.

Aksesuarai, papuošalai, rankinės.

Feltstyle.com

Veltinio gaminiai iš 100% natūralios vilnos.

Soulstones by Agnese Zeltina

Kaip jau išduoda pavadinimas, šių papuošalų autorė – Agnese Zeltina.  jos kuriami papuošalai, gimė po  kelionių Sicilijoje, kur ją įkvėpė Italijos architektūra, gamta bei spalvos.

Rozenthal ceramics

Moteriškumas ir paprastumas – esminės kryptys, kuriomis vadovaujasi Rozenthal Porcelain Jewelry.

Rozenthal Porcelain Jewelry papuošalai kuriami laikantis geriausių porceliano gamybos tradicijų, tik taip gaunamos grynos, aiškios formos su prabangiu aukso ar platinos krašteliu.

Rozenthal Porcelain Jewelry buvo pradėta kurti  nuo 2014 m. Latvijos menininkės, keramikos dizainerės, kūrėjos ir savininkės Madaros Rozentalės.

Volfwood accessories

Rankų darbo papuošalai iš natūralaus medžio (jūros nuskalautų medžio šakų, miško ir kt.). Pagaminti su pagarba gamtai. Taip pat papuošalai iš sovietinę erą menančių laikrodžių detalių – sąsagos, pakabučiai, žiedai ir kiti. Taip pat sąsagos iš spausdinimo mašinėlių klavišų.

Ovi watch

Kai kurie iš jūsų gali žinoti, kad Latvija pirmauja pagal medienos eksportą. Šalis turtinga miškais ir juose augančiais medžiais. Mūsų vizija yra ne tik tik nukirsti medį ir naudoti juos kaip medžiagos baldams ar šildymui, ar dar ką nors – mūsų vizija yra sukurti papildomą vertę. Todėl sukūrėme OVI laikrodžius.
OVI Laikrodžiai yra ne tik aukšta kokybė, bet ir super neutralūs, tad galėsite juos nešioti juos bet kokiai progai – tiek kasdien, tiek ir puošiantis į vestuves, keliant tostą už savo draugų laimę. Naudojama kokybiška mediena, kuri išlaiko laiko kokybės egzaminą, tad laikrodis nesustos ir neišbluks jo spalvos.

Pearls Box

Rankų darbo papuošalai iš odos, pusbrangių akmenų, brangakmenių, sidabro ir kitų medžiagų.

Kiekvienas papuošalas yra unikalus, neturintis analogo Latvijoje.

Watch me

Vietoje beasmenio plastiko ir šalto metalo – šilta medžio faktūra.

Ypatingos auros Watch me laikrodžiai, kurie jo savininkui suteiks naują patirtį ir pojūčius.

Beje, už kiekvieną parduotą medinį laikrodį Watch Me pasodina po medį Latvijoje.

Buduart

Naujoji Buduart kolekcija pasižymi kontrastais: čia susipynė klasikinis ir vintažinis stilius, ko pasekoje gimė elegantiški, aiškių formų ir griežtų siluetų odiniai aksesuarai.

Gaija

Gaija – mažutė keramikos studija, įsikūrusi Rygoje. Eksperimentinius keramikos papuošalus kuria keramikos menininkė Agnese Sunepa. Kiekvienas papuošalas kuriamas rankomis, pagamintas iš aukštos kokybės porceliano, išdegintas profesionalioje keramikinėje krosnyje ir glazūruotas. Rinkitės skirtingus atspalvius, dydžius ir formas.

RR

ЯR kuria rankų darbo papuošalus ir aksesuarus iš odos: diržus, pinigines, apyrankes, rankines ir kitus.

Nuo minties padovanoti draugams porą apyrankių, gimė idėja kurti daugiau stilingų papuošalų, o šiandien ЯR siūlo platų  vyriškų ir moteriškų aksesuarų asortimentą.