amber

Amber trip 2016


Renginio detalės


Kovo 9 dieną Vilniuje duris atvers didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė juvelyrikos paroda „Amber Trip 2016″, kurioje bus pristatomi profesionalų gintaro ir juvelyrikos dirbiniai iš viso pasaulio. Dešimtmetį gyvavusi paroda šiais metais organizuojama jau 13-ą kartą.

„Amber Trip“ paroda ir Lietuvos sostinė Vilnius tapo Baltijos regiono juvelyrikos sostine, į kurią atvykst

a profesionalų meną pristatančios juvelyrikos bendrovės iš įvairių pasaulio šalių. Paroda organizuojama jau 13-ą kartą ir yra itin svarbus kasmetinis įvykis visai juvelyrikos visuomenei: profesionalams ir dizaineriams, gamybos organizatoriams ir praktikams, juvelyrikos pramonės atstovams, technologinių gaminių, prietaisų, įrenginių gamintojams“,.

Kaip ir kasmet, keturias dienas vykstančioje parodoje bus galima susipažinti su gintaro ir juvelyrikos dirbinių rinkos tendencijomis, pamatyti naujausius pasaulio profesionalių juvelyrų darbus, įsigyti ar užsisakyti išskirtinį autorinių papuošalų, juvelyrinių akmenų. Ilgamete darbo su juvelyrika patirtimi dalinsis žinomiausi jos atstovai iš Lietuvos, Rusijos, Vokietijos, Lenkijos, Švedijos, Suomijos ir kitų šalių.

Parodos dienomis vyks tarptautinis juvelyrikos konkursas „Mano Namai“, jame dalyvaus juvelyrai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Nyderlandų, Lenkijos, Vokietijos ir kitų šalių.

Specializuotoje juvelyrikos parodoje šiais metais dalyvauja daugiau kaip 120 dalyvių – įmonių iš Lenkijos, Rusijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos, Turkijos ir kitų šalių. Tarp parodos dalyvių apie 60 proc. yra gintaro verslo atstovų, o apie 40 proc. sudaro profesionalūs Baltijos šalių juvelyrai ir kiti šios srities profesionalai iš viso pasaulio, atvežantys į Lietuvą savo dirbinius.

Didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė juvelyrikos paroda „Amber Trip 2016″ vyks kovo 9-12 dienomis Vilniuje, viešbučio „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų centre, Konstitucijos pr. 20.