26821621537_b6af337f7c_o

Paragauk Latvijos


Renginio detalės

Renginys pasibaigė 19 balandžio 2019


Balandžio 15-19 dienomis Vilniuje ir Kaune restoranai vienijasi ir skelbia „Paragauk Latvijos“ savaitę. Įvairiuose restoranuose, baruose ir kavinėse virtuvių šefai per dienos pietus pasiūlys išmėginti latviškų patiekalų. Prie „Paragauk Latvijos“ prisijungė daugiau nei 20 vietų, kai kurios iš jų prie akcijos jungiasi jau ne pirmus metus ir su mielu noru grįžta vėl, o kai kurie pasiūlymai nugula ir reguliariuose restoranų meniu.

Vilniuje paragauti Latvijos įkvėptų skonių galėsite šiose vietose: „Mykolo 4“, „Radharanė“, „Casa Nᴼ4“, „Mano guru“, „Stars and legends“, „Untold“, „Artistai“, „Paviljonas“, „Sugamour“, „Piano Man“, „Gringo“, „Vieta“, „KAS KAS“, „Sakmės“, „La Storia“. O mėgstantiems užsisakyti maistą į biurą ar namus – Latvijos įkvėptus patiekalus pristatys „Cityrush“.

O Kaune latviškų patiekalų rasite čia: „Višta puode“, „Miesto sodas“, „Legenda“, „Pietų stalas“, „Kavinė 33“, „Kultūra“. Nepraleiskite progos paįvairinti kasdienių pietų pasirinkimų ir paragauti „broliukų“ virtuvės receptų. „Paragauk Latvijos“ – tai puiki galimybė susipažinti su kaimynų tradicijomis ir tendencijomis visai čia pat.