39417282494_71ea925584_o

Romantinė kelionė Latvijos pajūriu

Turbūt nėra nieko romantiškiau už jūrą… O romantikai nereikia progos, todėl savaitgalį siūlome praleisti keliaujant Latvijos pajūriu, kur jūsų laukia gurmaniški restoranai, romantiški viešbučiai ir atpalaiduojantys SPA malonumai.
Kelionę iš Lietuvos pradėkite važiuodami link Jūrmalos miesto, pirmosios stotelės pajūryje. Jūrmala garsi ne tik balto smėlio paplūdimiais ir „Dzintaru“ koncertų sale, tačiau ir nuostabia gamta. Čia plyti Dzintarų miško parkas, kuriame šiltuoju metų sezonu galima karstytis medžių viršūnėmis, o šaltuoju – slidinėti apšviestame parke. Tačiau romantikos mėgėjai šioje gamtos apsuptyje gali pasivaikščioti įrengtais miško takais ir pasimėgauti vienas kito draugija.

dzintaru-mezaparks-latvia-travel
Po kelionės pramankštinus raumenis parke, siūlome nueiti romantiškos vakarienės. Jūrmaloje gausu restoranų, kurių meniu figuruoja jūros gėrybės, kadangi jos čia yra šviežios ir į virtuvę keliauja iškart iš Baltijos jūros. Taip pat gausu restoranų, siūlančių Viduržemio regiono skonius ar europietišką virtuvę. Belieka tik išsirinkti, o rezervuojant staliuką perspėkite personalą, kad ateinate nusiteikę romantiškai progai – jie pasistengs parinkti jaukiausią restorano vietą!
https://jurmala.lv
Gurmaniškai pavakarieniavus norisi kristi į patogią lovą jaukiuose apartamentuose, kur galėsite su mylimu žmogumi aptarti dienos įspūdžius bei akimirkas. O kas geriau nei viešbutis ant jūros kranto? „Baltic Beach Hotel & SPA“ siūlo savo paslaugas ir yra paruošę itin viliojančių  pasiūlymų romantikams bei mėgstantiems keliauti „viskas įskaičiuota“ nesirūpinant kelionės detalėmis.
https://balticbeach.lv

photo-of-wine-bottle-and-food-on-table-1579253

Gerai išsimiegojus ir pailsėjus bei skaniai papusryčiavus – pats metas tęsti kelionę toliau. Antroji stotelė Latvijos pajūryje šį romantiškąjį savaitgalį – Ventspilis. Gerai pažįstamas kurortas, kurio simbolis įvairiaspalvės karvių figūros, išmarginusios miestą karvių parado metu ir po jo užsilikusios čia ilgesniam laikui. Mėgstantiems istoriją – jus kviečia užeiti Ventspilio muziejus. Galite aplankyti senąją Livonijos Ordinos pilį, muziejų po atviru dangumi pajūryje ar apžiūrėti amatų namus. O jei norisi tik pravėdinti plaučius ir atsipūsti – siūlome šiltai apsirengti ir pažingsniuoti pajūriu bei Ventspilio centru.

https://www.ventspils.lv

48869230767_c4d64ebeac_k-2
Įsidienojus ruoškitės atvykti į trečiąjį Latvijos pajūrio kurortą Lietuvos link – Liepoją. Esame įpratę atostogauti čia vasaros metu, tačiau Liepoja nepraranda savo žavesio ir žiemą. Kad šis romantinis savaitgalis būtų užbaigtas teisingai – jį reikia pabaigti atpalaiduojančiomis kūno procedūromis. Liepojoje įsikūręs ir penkiomis žvaigždutėmis besipuikuojantis „Promenade“ viešbutis laukia romantiškai nusiteikusių porų viešnagei ir SPA ritualams. Juk nėra nieko geriau nei puiki kelionės pabaiga su mylimu žmogumi besimėgaujant atpalaiduojančiu masažu ar kūną atgaivinančiu šokolado ritualu, o po šių malonumų galėsite atsipalaiduoti savo pasirinktame kambaryje.
https://www.promenadehotel.lv

24044036217_51853a7d99_o