Untitled design-2

Latvijos dienos 2019: ką paruošė šiemet?

Pavasarį pasitikti kviečia jau šešerius metus vykstančios Latvijos dienos, kurios kviečia pažinti kaimyninės Latvijos kultūrą, virtuvę ir verslo sektorių.

Balandžio 11 dieną Latvijos dienos bus tradiciškai atidarytos per „Nameja Balva 2019“ Latvijos verslo apdovanojimus, kuriuose komisija paskelbs šių metų laureatus. Įvairios įmonės kandidatuoja šiose kategorijose: „Didžiausias produkcijos eksporto padidėjimas į Lietuvą 2018 metais“, „Didžiausias paslaugų eksporto padidėjimas į Lietuvą 2018 metais“, „Didžiausias Latvijos investuotojas Lietuvoje 2018 metais“, „Geriausias Latvijos partneris 2018 metais“.

Apdovanojimus nuo ryto „apšidlys“ Latvijos ir Lietuvos verslo kontaktų mugė. Čia įmonės, gamintojai ir kūrėjai dalinsis vienas su kitu patirtimi bei aptars bendradarbiavimo galimybes. Šiais metais kontaktų mugėje galima bus rasti įvairių sektorių atstovų – nuo procesų optimizavimo programų iki medaus pastilių gamintojų.

Taip pat pasitiks jau tradicija tampanti akcija „Paragauk Latvijos“. Lietuvos sostinių – Vilniaus ir Kauno – restoranus, kavines ir barus suvienys Latvijos virtuvė. Šiais metais akcijoje dalyvauja virš 20 vietų, kuriose lankytojai galės paragauti Latvijos įkvėptų patiekalų pietaudami Vilniuje ar Kaune balandžio 15-19 dienomis. Sostinėje kvies šie restoranai ir kavinės: „Mykolo 4“, „Radharanė“, „Casa Nᴼ4“, „Mano guru“, „Stars and legends“, „Untold“, „Artistai“, „Paviljonas“, „Sugamour“, „Piano Man“, „Gringo“, „Vieta“, „KAS KAS“, „Sakmės“, „La Storia“. O mėgstantiems užsisakyti maistą į biurą ar namus – Latvijos įkvėptus patiekalus pristatys „Cityrush“. O Kaune latviškų patiekalų rasite čia: „Višta puode“, „Miesto sodas“, „Legenda“, „Pietų stalas“, „Kavinė 33“, „Kultūra“.

Balandžio 11 dieną po „Nameja Balva 2019“ apdovanojimų bus atidaryta Latvijos kūrėjų ekspozicija LOCALS.LT dizaino namuose PC „Europa“. Čia jau esamą parduotuvės kolekciją papildys nauji vardai iš kaimynų. Rankinės, keraminiai dirbiniai, papuošalai ir kt, o šių metų naujovė – kosmetika, iš kurios pirmieji pasirodo kvapieji vandenys „Dabba“. Kviečiame patikrinti latvių kūrėjų ekspoziciją LOCALS.LT ir pasirinkti savo mėgstamiausius gaminius.

Latvijos dienos – tai puiki proga atrasti kaimyninę šalį ir susipažinti su jos verslo ir turizmo tendencijomis visai čia pat – Lietuvoje.

paragauk_latvijos_20190410_a4-01