liveriga_vest-48-copy

10 kavinių Rygoje nuostabiems kadrams (II dalis)

Tęsiame sąrašą vietų, kur galite išlaisvinti savo kūrybiškąją pusę ir pasidalinti savo socialiniuose tinkluose nuotraukomis, kurios padės atrasti Rygą ir kitiems keliautojams, o jums surinks nemažą „širdučių“ skaičių.

liveriga_herbarijs-4-copy

6 HERBARIJS. 8-ame aukšte įsikūrusi kavinė jau spėjo tapti viena mėgstamiausių vietų Rygoje vasaros kokteilių vakarui. Interjeras sukurtas remiantis žalumos ir gamtos elementais. Čia žmonės renkasi paragauti įvairių kokteilių skonių ir pasimėgauti nuostabia Rygos panorama.

Patarimai nuotraukoms: akį traukiantys kokteiliai ir Rygos panorama – geriausias derinys Instagram paskyrai.

liveriga_zivjulete-8-copy

7 ZIVJU LETE. Tikra jūros gėrybių mėgėjų Meka, kur kainos nesikandžioja, tad vietos ras tiek gurmanai, tiek užklydę smalsuoliai. Rygoje nėra daug vietų, kur galima pasimėgauti „Fish&chips“ ar sukirsti šviežią omarą, todėl „Zivju lete“ būtina įsitraukti į kavinių sąrašą Latvijos sostinėje.

Patarimai nuotraukoms: jūrų gėrybių patiekalai ir firminės „Zivju lete“ sienos yra puikus fonas draugų kadrams.

liveriga_aurora-1-copy

8 AURORA RIGA. Iš išorės atrodanti paprasta vieta viduje slepia aukštos kokybės meniu ir patrauklų interjerą. Tai puiki vieta tiek kompanijoms, tiek ramiam vakarui su mylimuoju. „Aurora Riga“ siūlo aperitivo vakarus trečiadieniais, o savaitgalį kviečia pusryčių burgeriams ar amerikietiškų blynelių raundui.

Patarimai nuotraukoms: maisto tinklaraštininkų svajonė – kiekvienas patiekalas yra puikus kadras, o interjero veidrodžiai puikiai tinka asmenukėms su draugais.

liveriga_istaba-8-copy

9 GALERIJA ISTABA. Pirmame aukšte rasite dizaino studiją ir parduotuvę, o štai antrajame jaukią ir namus primenančią kavinės atmosferos. Meniu čia pristato patys padavėjai, kurie pasitinka vos tik atėjusius svečius kaip namuose. „Jauskitės kaip namie“ – būtent tokią nuotaiką kuria „Galerija Istaba“.

Patarimai nuotraukoms: vitažo ir retro mėgėjams puikus kadras bus kiekviena kavinės dekoracija ar interjero detalė.

liveriga_vest-12

10 VEST. Tai Rygą atspindintis baras, kuriame rasite visko: kavos, kokteilių, modernių ir tradicinių patiekalų ir net rankų lenkimo varžybų. Iš tiesų, „Vest“ galima sutikti įvairių žmonių ir paragauti vis kitokių skonių atėjus skirtingu paros metu. Visai kaip ir pati Ryga – skirtinga kiekvieną valandą.

Patarimai nuotraukoms: nuostabi terasa tinka viskam: saulėlydžių stebėjimui, draugų kompanijoms ar sporto mačų žiūrėjimui. Visi kadrai nepamirštami!

 

Parengta pagal www.liveriga.com informaciją.