liveriga_herbarijs-9-copy

10 kavinių Rygoje nuostabiems kadrams (I dalis)

Mėgstate fotografuoti ir naudojatės „Instagram“ šiomis akimirkomis dalintis? Tuomet privalote apsilankyti šiose kavinėse Rygoje. Jos yra tikra „instagramerių“ Meka, kur galima pagauti stilingų ir akį traukiančių kadrų.

liveriga_alkimikis-11

1 ALKIMIKIS. Tai aukšto lygio alaus baras, tiekiantis savo daromą alų, kurio yra net 8 rūšys. Ir ne tik žaismingi alaus pavadinimai, kaip „Marsietis“ ar „Pelenai“, išskiria šį barą iš minios, tačiau ir įdomus bei patrauklus interjeras. O jeigu apsilankę išalksite – virtuvė pasiūlys užkandžių ir patiekalų, derančių prie „kraft“ alaus.

Patarimai nuotraukoms: išnaudokite stilingas lubas bei ryškias grindis, o juodos lėkštės išryškins patiekalus.

liveriga_m50-34-copy

2 M50 BAR & DESIGN STORE. Šios vietos savininkai ypač mėgsta baltų dizainą, todėl čia galite rasti įvairių baltų etnokultūros prekių ar meno dirbinių. Šalia parduotuvės įsikūrusi kavinė, kurioje galite atsigerti tiek karštųjų gėrimų, tiek kokteilių ar užkąsti besiklausant gyvos grupės muzikos.

Patarimai nuotraukoms: nusifotografuokite su žymiąja M50 karūna ir kitokiais meno dirbiniais.

liveriga_thecatch-4-copy

3 THE CATCH. Japonų restorane Rygos centre galėsite rasti ne tik įvairių japoniškų skonių jūrą, tačiau ir net dienos metu susikurti ramaus vakaro atmosferą dėl tamsių interjero tonų bei prieblandos. Tik nepamirškite rezervuoti staliuko – ši vieta itin populiari!

Patarimai nuotraukoms: kiekvienas patiekalas vertas nuotraukos – tik raskite tinkamą apšvietimą.

liveriga_pagalms-41-copy

4 PAGALMS. Viena jaukiausių vasaros vietų Rygoje! Kavinė įsikūrusi parke, netoli Rygos senamiesčio, tačiau ramioje vietoje. Įvairūs kokteiliai, tradicinės ir azijietiškos virtuvės derinys traukia draugų kompanijas ir pavienius lankytojus. O sėdėdami lauko terasoje galite klausytis gyvos grupės koncerto!

Patarimai nuotraukoms: terasos lemputės sukuria ne tik romantišką nuotaiką, bet ir puikius kadrus.

liveriga_ziemeluenkurs-36-copy

5 ZIEMELU ENKURS. 1796 metais buvo atidaryta baltų-germanų alaus darykla ir jos istorija tęsiasi iki šių dienų. Dabar tai yra „Ziemeļu enkurs“ alaus daryklos ir baro namai. Maža, tačiau itin į kokybę atsižvelgianti alaus darykla garsėja ne tik puikiu baru, tačiau ir virtuvės meniu.

Patarimai nuotraukoms: plati terasa – puiki vieta kompanijos nuotraukoms.

 

Parengta pagal www.liveriga.com informaciją.