AL naujienos foto

Pusryčiai Rygoje: kur gardžiausi vėlyvieji pusryčiai?

Savaitgalio vėlyvieji pusryčiai – ramus laikas su artimaisiais, kai vėlai prabudę leidžiame sau pusryčiauti mieste. Gardžios miesto gyvenimo tendencijos neaplenkia ir Rygos, kur per kelis metus šis malonus ritualas tapo gražia savaitgalio tradicija.

Iš esmės pusryčius siūlančius restoranus ir kavines Rygoje galime suskirstyti į 3 kainos kategorijas: pusryčiai, pigesni nei 15 eur, pusryčiai už 16-20 eur ir pusryčiai, brangesni nei 20 eur.

Tad pirmiausia apžvelkime, kur pigu ir skanu.

ROCKET BEAN ROASTERY

Vienintelė vieta Rygoje, kur pusryčiai ruošiami kasdien: darbo dienomis nuo 9 val. Iki 13 val., o savaitgaliais nuo 10 val. Iki 16 val. Pusryčių bufetas siūlo tiek šaltus užkandžius, tiek ir karštus patiekalus, o savaitgaliais siūlomas menu praplečiamas ir galima mėgautis daugiau karštų patiekalų ir blynų.  Pusryčių patiekalai gaminami iš šviežiausi vietinių ūkininkų.

Kaina: darbo dienomis 7,90 eur. asmeniui, savaitgalį 11,90 eur. asmeniui. Vaikai iki 7 m. amžiaus pusryčiauja nemokamai, 7-12 m. vaikams suteikiama 50 % nuolaida.

KID* 

Restoranas KID* ruošia vėlyvuosius pusryčius sekmadieniais nuo 11 val. iki 16 val., kur galite mėgautis įvairiais užkandžiais, salotomis, karštais patiekalais, taip pat ir desertais ir naminiais gėrimais.  Vaikų laukia Pepė Ilgakojinė, paruošusi pramogų bei žadangi gerą laiką ir aidintį juoką ne tik vaikams.

Kaina: 15 eur suaugusiems, 7 eur vaikams (6-14 m.), nemokamai vaikams iki 6 m. amžiaus.

Rekomenduojama rezervuoti staliuką iš anksto telefonu +37120268686

Miit

Miit garsėja skania kava, o taip pat ir gardžiais vegetariškais pusryčiais.

Čia pusryčiauti galite kasdien 8-11.30 val., o savaitgaliais siūlo blynų ir vegetarišką meniu 11-16 val. Darbo dienomis galėsite rinktis iš įvairiausių vegetariškų patiekalų – salotų, pudingų, dribsnių, šviežiai keptų kroasanų. Savaitgalio pusryčiams kepami įvairūs blynai – klasikiniai, su morkomis, špinatais, burokėliais, aguonomis ir kitais įvairiais įdarais ir padažais. Greta blynų siūlomi įvairūs vegetariški patiekalai ir užkandžiai.

Prisikirsit iki soties. Palikit vietos gardžiai kavai.

Mākonis

Mākonis latviškai reiškia debesis.

Čia ruošiami gardūs vafliai su įvairiais saldžiais ir nesaldžiais įdarais.

Pusryčiauti sekmadieniais čia galite iki 18 val.

Skani kava ir kokteiliai, gražus interjeras.

ANNAS DĀRZS 

Annas Dārzs vėlyvųjų pusryčių meniu – itin platus. Išalkusieji galės pasisotinti kiaušiniais, šonine, dešrelėmis, įvairiais blynais ir blyneliais, taip pat ir šaltais užkandžiais – sumuštiniais su lašiša, lavašo suktinukais ir kt. Desertų stalas įtiks net išrankiausiems smaližiams. Vėlyvieji pusryčiai Annas Dārzs ruošiami šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 11:30 iki 14:30 val.

Kaina: 14 eur. Suaugusiems, 4-14 m. Amžiaus vaikams 7 eur., jaunesniems nei 4 m. vaikams – nemokamai. Į kainą įskaičiuotas karštas gėrimas, stiklinė šviežiai spaustų sulčių ir stalo vanduo.

Rekomenduojama rezervuoti staliuką iš anksto telefonu +371 28822608 arba el. paštu annas.darzs@gmail.com

KUK BUK 

Restorane Kuk Buk ruošia vėlyvuosius pusryčius kiekvieną sekmadienį nuo 12 val. iki 16 val. -Galva apsvaigs, kol išsirinksite, nes pusryčių meniu – daugiau nei 40 patiekalų, įskaitant karštus patiekalus, šaltuosius užkandžius, salotas, desertus, pyragus ir vaisius. Į kainą įskaičiuota stiklinė vandens, sulčių ir prosecco.

Kaina: 14,50 eur asmeniui, 8 eur vaikams (5-12 metų amžiaus), jaunesniems nei 5 m. vaikams – nemokamai.

Rekomenduojama rezervuoti staliuką iš anksto telefonu +371 27848181 arba el. paštu info@kukbuk.lv.

 

Vidutinės kainos (16-20 eur) pusryčius siūlantys restoranai:

AQUA LUNA 

Kiekvieną sekmadienį restoranas Aqua Luna kviečia mėgautis vėlyvaisiais pusryčiais su puikiu vaizdu į Dauguvos upę. Gausiai nukrautas pusryčių stalas siūlo platų patiekalų pasirinkimą – karšti ir Šalti užkandžiai, salotos, sriubos, sushi, karšti patiekalai, taip pat gausu desertų pasirinkimas.

Į kainą įskaičiuotas stalo vanduo ir vaisių gėrimas.

Vaikų lauks pramogos su animatoriais.

Kaina: 18 eur suaugusiems, 9 eur 7-12 m. vaikams, jaunesniems nei 7 m. vaikams – nemokamai.

3

Gurmaniški pusryčiai kiekvieną savaitgalį 11:00- 16:00. 3 reprezentuoja šiuolaikinę Latvijos virtuvę, savo svečiams siūlo patiekalus, įkvėptus šalies gamtos ir kintančių sezonų. 3 reiškia ne tik restorano pavadinimą, adresą, bet ir žymi faktą, kad restoranas užėmė 3 vietą tarp geriausių šalies restoranų 2016 m.

Kauna 14.99 eur. (Gėrimai neįskaičiuoti)

MUUSU TERASE 

Muusu Terase ruošia vėlyvuosius pusryčius šeštadieniais. Čia pusryčius išsirinks kiekvienas, nes Restoranas siūlo tiek klasikinius pusryčių patiekalus – omletus, blynelius, taip pat sezoninius patiekalus. Pusryčių bufetas siūlo įvairius užkandžius, salotas, karštus ir šaltus patiekalus, pagal užsakymą gaminamus patiekalus, desertus, sezoninius vaisius ir daržoves.

Muusu Terase pusryčiaujame šeštadieniais 10:30 – 17 val.

Kaina: 19 eur suaugusiems, 9 eur 6-12 m. amžiaus vaikams. Rekomenduojame rezervuoti staliuką iš anksto +371 26699966 arba restorano rezervacijų sistemoje internete.

SEAFOOD BRANCH AT GRILL BAR GASTRONOME 

Restoranas siūlo unikalų jūros gėrybių pusryčių meniu. Mėgaukitės nuo ryto šviežios žuvies patiekalais, austrėmis, krevetėmis, midijomis ir kt.

Gardūs pusryčiai ruošiami savaitgaliais 11-13 val. ir 13:30-16 val.

Kaina 19 eur, vaikams iki 5 m. Nemokamai, 5-10 m amžiaus vaiakms 7,50 eur.

Staliuko rezervacija ir daugiau informacijos teleofnu +371 670 196 19.

FABRIKAS HERCOGS 

Gardūs vėlyvieji pusryčiai su nuostabiu vaizdu į Dauguvos upę ruošiami Fabrikas Hercogs restorane. Svečiai vaišinami tradiciniu pusryčių meniu su karštais ir šaltais užkandžiais, gausiu desertų meniu. Į kainą įskaičiuota taurė prosecco, puodelis kavos.

Vaikai galės žaisti specialiai jiems įrengtame vaikų kampe, atsigaivinti Mežezers gėrimu.

Pusryčiaujame sekmedieniais 11-13 val., 13:30 – 15:30 val.

Kaina 20 eur, 3-12 m amžiaus vaikams 10 eur.

BOCCA BUONA 

Itališki vėlyvieji pusryčiai Rygoje su pica, ledais ir puikia itališka atmosfera. Vėlyvųjų pusryčių meniu patiks tiek šeimos, tiek draugų pusryčiams. Pusryčiaujančius linksmins gyvos muzikos pasirodymai, o vaikų laukia pramogos ir žaidimai.

Kaina 19 eur suaugusiems, 7-12 m. Amžiaus vaikams 9,5 eur., jaunesniems nei 6 metų amžiaus – nemokamai. Nealkoholiniai gėrimai įskaičiuoti į kainą.

Telefonas staliukų rezervacijai: +371 63477783

RESTAURANT „FOREST“ 

Restoranas siūlo vėlyvuosius pusryčius sekmadieniais 12-15 val. Tradiciniai omletai, užkandžiai, salotos, mėsos ir žuvies patiekalai, desertai, kava, arbata, vanduo.

Kaina: 20 eur., vaikams iki 12m. 10 eur, iki 3 metų nemokamai.

Rezervacijos: +371 27724437 or info@restoransforest.lv

NIKLAVS 

Šviesus ir jaukus Restoranas Niklavs kviečia pusryčiauti Rygos širdyje kiekvieną sekmadienį 12-15 val. Platus pasirinkimas: salotos, užkandžiai, sriubos, vaisiai, desertai ir pyragai, pasitikimo gėrimas.

Kaina 17 eur asmeniui, vaikams iki 6 m. amžiaus nemokamai, 7-12m. amžiaus vaikams 7,50 eur.

Rekomenduojame rezervuoti staliuką telefonu +371 2001 9156 arba el.paštu restorans@draugi.lv.

RIGA SUNSET LOUNGE 

Vėlyvieji pusryčiai su šeima ir draugais Riga Sunset Lounge puikus savaitgalio pasirinkimas. Gausus pusryčių meniu, pasirikimu džiaugsis ir vegetarai. Įvairios užkandėlės, žuvies ir mėsos patiekalai, salotos, sriubos, desertai, glotnučiai.

Kaina: 20 eur, vaikams iki 12 metų – 12 eur, jauniausi – nemokamai.

Siurprizai švenčiantiems gimtadienius ir vardadienius.

Prabangūs, išskirtiniai vėlyvieji pusryčiai:

BIBLIOTEKA NO1

Kiekvieną sekmadienį profesionalūs šefai ir konditeriai restorane Bibliotēka №1 Restorāns ruošia vienus prabangiausių vėlyvųjų pusryčių Rygoje. Moderni Latvijos virtuvė, pagardinta vietos ir sezoniniais produktais, įkvėpta geriausių Latvijos virtuvės tradicijų. Austrės, sveikos salotos, gardūs desertai ir užsakomi karštieji patiekalai pradžiugins net išrankiausius gurmanus.

Kaina 35 eur.