AL naujienos foto

Top 10 vietų, kurias rekomenduojame aplankyti šį rudenį

Kviečiame atrasti rudens grožį Latvijoje.

Nors autobusai į Rygą iš Vilniaus autobusų stoties išvyksta bene keliskart per dieną, verta atrasti ir daugiau gražių Latvijos vietų.

Jūsų dėmesiui, mūsų pamėgtos Top 10 vietų, kurias rekomenduojame aplankyti šį rudenį, kuomet jos – gražiausios.

 

Kemeri raisto takas (Ķemeru Tīrelis)

Kvapą gniaužiantys peizažai čia lankytojus žavi visais metų laikais, tad kodėl gi neapsilankius čia rudenį?

1015-kemeru-tirelis_latvia.euinstagram

Gaujos nacionalinis parkas (Gaujas nacionālais parks)

Daugiau nei 90 000 hektarų užimantis parkas nudžiugins plačiais kraštovaizdžiais, unikaliais gamtos paminklais ir susitikimais su čia gyvenančiais gyvūnais.

gaujas-nacionalais-parks_1637217585

Ogrės kalnai (Ogres Zilie kalni)

Aktyvaus gyvenimo būdo entuziastų pamėgta vieta. Nuostabi panorama atsiveria nuo 30 metrų aukščio apžvalgos bokšto, esančio ant mėlynojo kalno.

ogre1_3671598754

Jaunmoku pilis (Jaunmoku pils)

Vaizdinga pilis ir jos apylinkės, nuo Latvijos sostinės nutolusi tik 75 kilometrus. Paisivaikščioje pilies apylinkėse, užsukite ir aplankykite meno ir istorines parodas, kultūros objektus.

jaunmoku-pils-un-tas-apkartne_1520116370

Ventos krioklys (Ventas rumba)

Ar žinojote, kad Latvijoje yra plačiausias Europoje krioklys? Taip, jį rasite pasakiškame Kuldygos miestelyje. Žavėkitės nuolatiniu, bet ne per tirštu rūku virš Ventos upės, pasivaikščiokite raudonų plytų tiltu.

ventas-rumba_2000627865

Turaidos pilis ir rezervatas (Turaidas muzejrezervāts un pils)

Siguldos pasididžiavimas – Turaidos pilis, saugomas kultūros paminklas. Lankytojai gali užkilti į pilies bokštą, nuo kurio atsiveria nuostabūs vaizdai.

turaida

Tirumnieku pelkės (Tīrumnieku purvs)

Pažintinis takas su apžvalgos aikštelėmis, kuriose sustoję galėsite grožėtis nuostabiais rudeniškais spalvingais medžiais.

tirumnieku-purvs_2249483975

 

Bastejkalns

Vieta, kur Jūsų laukia romantiškiausi pasivaikščiojimai rudenį Rygoje. Tvarkinga aplinka, tilteliai per kanalus, romantiški žibintai ir suoleliai… Ko daugiau reikia, kad Jūsų Instagram paskyra pasipildytų naujomis nuotraukomis?

bastejkalns_2635042654

Lielezers gamtos takas (Lielezera dabas taka)

Graži aplinka, ramus gamtos takas Limbaži miestelyje. Šiauriniame tako gale yra įrengtas paukščių stebėjimo bokštas, nuo kurio atsiveria gražūs peizažai.

lielezera-dabas-taka_420321534

 

Slyterės švyturys (Šlīteres bāka)

Įsikūręs netoli Kolkos rago, Dundaga savivaldybėje. Čia sužinosite ne tik apie švyturį, bet ir galėsite apžiūrėti gamtos interaktyvią ekspoziciją, pasivaikščioti gamtos takais.

sliteres-baka_2257940276