AL cover naujienos

3 vietos Rygoje, kur rasite originalių latviškų lauktuvių

Iš kiekvienos kelionės norisi parsivežti nors mažą smulkmenėlę prisiminimui apie aplankytas vietas. Kad šaldytuvas nekentėtų nuo magnetukų gausos ir atrastumėte tikrai latviškų lauktuvių, su meile ir rūpesčiu pagamintų Latvijoje, siūlome apsilankyti trijose koncepcinėse parduotuvėse – visos skirtingos, siūlančios skirtingą asortimentą, bet visos siūlo tai, kas sukurta Latvijoje.

Pienene

Jauki kavinukė – krautuvėlė, įsikūrusi pačioje senamiesčio širdyje prieš šv. Petro bažnyčią, tad gurkšnojant kavą ar šildantis prie arbatos puodelio pro langus džiugins gražūs senamiesčio vaizdai.

Lentynose čia rikiuojasi Latvijos gamintojų ir amatininkų sukurtos gėrybės, kurių čia pilnos lentynos. Lauktuvių mažiausiems bus net sunku išsirinkti – žaislų įvairovė čia maloniai nuteikia – lentynose gražiai išdėlioti tiek minkštutėliai siūti žaisliukai, medinės mašinėlės, popierinės lėlės ir kiti vaikus džiuginantys žaislai.

Išrankiausioms grožio priemonių mėgėjoms Pienene pasiūlys ekologiškos Latvijoje pagamintos kosmetikos. Lentynose čia rikiuojasi tiek spalvingi Dabba kvapūs gėlių vandenys, tiek Mossa, Madara kosmetikos buteliukai. Ar žinojote, kad Latvijoje kuriama ir veganiška kosmetiką? Pienene rasite ir ją, ieškokie Vegan Fox.

Gausybė visokių stilingų ir ekologiškų dalykėlių namams, kuriuos verta atrasti, užsukite į Pienene, vaikštant Rygos senamiesčio gatvelėmis.

Kur? Kungu street 7/9, Riga

 pienene

Riija

Koncepcinė parduotuvė, įsikūrusi populiarioje Terbatas gatvėje, centrinėje miesto dalyje, bet šiek tiek toliau nuo lankomų senamiesčio objektų.

Užsukę čia rasite daugiau nei 50-ies Latvijos dizainerių ir kūrėjų gaminius namams – indai, pledai, pagalvėlės, papuošalų, kosmetikos, žaislų  mažiesiems, rūbų, net latviško šokolado ir triufelių.

Riija koncepcinėje parduotuvėje rasite ir vieną kitą Lietuvos dizainerių darbą, čia vyksta ir pop-up parduotuvės, kurioje pristatomi kaimyninių šalių dizainerių kūryba.

Kur? Tērbatas iela 6/8, Rīga

RIIJA1

BOLD concept store

Prieš mažiau nei metus duris atvėrusi koncepcinė parduotuvė. Čia ne tik galima įsigyti dizainerių sukurtų rūbų bei išskirtinių aksesuarų, bet ir apsilankyti čia vykstančiose parodose.

Akį džiugina, kad didžiulėse 260 kvadratinių metrų patalpose tilpo kaip niekur daug dizainerių darbų – po vienu stogu  čia pristatoma daugiau nei 70 Baltijos šalių dizainerių kūryba, taip pat Gruzijos ir Ukrainos dizainas.

Kur? Baznīcas iela 18A, Riga

BOLD_Concept_Store_Riga_grande