13232892_10154244744022072_2147225521674356697_n

Tinklaraštininkių patirtis: išbandome latvišką kosmetiką „Madara“

Pavasarį nejučia pradedam rūpintis savo oda labiau – atstatyti vitaminų balansą, suteikti žvilgesio plaukams ir gaivaus spindesio odai. Kokius Latvijoje sukurtus ir pagamintus kosmetikos produktus išbandė Lietuvos tinklaraštininkės? Statistikos neskaičiavome, tačiau nesuklysime pasakydami, kad populiariausia tinklaraštininkių, kurios dalijasi savo išbandytų kosmetikos gaminių įspūdžiais, tarpe yra Madara.

Tai ekologinė kosmetika, turinti ECOCERT sertifikatą, kuris kartu su iš lūpų į lūpas sklindančiomis rekomendacijomis tik dar labiau paskatina išbandyti produktą.

11951891_10153625082177072_4187919350764045697_n

Ką apie Madara kosmetiką pasakoja tinklaraštininkės?

Grožio gurmanė tinklaraščio autorė Modesta išbandė ir aprašė nemažai Madara produktų, tačiau dezodorantą pavadino džentelmenu:

Ir pagaliau drąsiai galiu teigti, kad sutikau savo svajonių dezodorantą. Jis žavingas: dailios išvaizdos, maloniai kvepiantis, besilaikantis savo duoto žodžio apsaugoti, ypatingai stiprus, sertifikuotas ir toks artimas lietuviškai širdžiai – latvis!”

Martyna, rašanti Skaitykpaparti.lt, savo tinklaraštyje Madara kaukėms negaili pagyrų:

Asmeniškai pačios įdomiausios veido priežiūros priemonės yra kaukės. Kodėl? Neprivalu naudoti nuolatos, rezultatas matomas iškart po naudojimo, galima naudoti kelias iš karto. Madara – kaimynų latvių gaminama natūrali, organinė kosmetika sertifikuota pagal tarptautinį ECOCERT standartą. Ir šiandien apžvelgiamos kaukės yra veganiškos, draugiškos gyvūnams (#crueltyfree), be glitimo ir riešutų. Tai argi jos iš tiesų vertos dėmesio, juk tiek daug garsių gamintojų negali pasigirti nei viena iš išvardintų savybių?!“.

Paloma’s LAB rasite visa eilę išbandytų produktų aprašymų. Tinklaraštininkės favoritas – Madara mėtinis kūno prausiklis:

Šios dušo želės patinka tiek kvapas, tiek pati želė – putoja gerai, pakankamai skalsi, odos nesausina, kvepia gaiviai. Man ji ypač vasarą patinka, kai norisi lengvų gaivių kvapų..“

Apie grožį tinklaraščio autorė išbandė drėkinančius Madara kremus su atspalviu ir džiaugiasi atradusi lengvesnę alternatyvą kreminei pudrai, kas naudinga ypač vasaros sezonu.  Tinklaraštininkė įvertino produkto multifunciškumą – jis kartu yra ir drėkiklis, ir makiažo pagrindas, ir apsauga nuo saulės. Įvertinta ir aprašyta ir produkto pakuotė:

Kas man labai patinka, tai pakuočių dizainas. Kiekvieną pakuotę puošia stilizuotas piešinukas. Kiekvieną gaminį vis kitoks. Tačiau man jie primena šiaudų sodus, kuriuos darydavo mūsų močiutės ir buvo galima aptikti kiekvienoje kaimo troboje. Tai taip senoviška ir „baltiška“. Kas neįsivaizduojate apie ką kalbu, tai yra mūsų kultūrinio paveldo meno kūriniai, kurie daromi džiovintus šiaudus veriant ant siūlo.” 

Apie grožį tinklaraščio verdiktas:

Mane papirko tas spindinčios odos efektas, taip vis ir prigaudavau save spoksant į veidrodį. Dieną „dėvi“ šį atspalvį suteikiantį kremą, o vakarui ant viršaus dar užsimeti mineralinio makiažo pagrindo, jei yra poreikis. O oda vistiek švyti:) “

Ar jau palepinai savo odą Madara kosmetikos gaminiais?