rocket-bean-roastery-7

Susitikim puodeliui kavos Rygoje!

Šiandien kava yra daugiau nei tik šiltas aromatingas gėrimas. O keliaujant šaltuoju metų laiku pravartu užsukti į kavinę, arbatinę ar kepyklėlę, kurias itin mėgsta rygiečiai, ir pasimėgauti puodeliu karšto gėrimo su desertu.

Dali Café & Art

Kava ir menas – šios Café Dali komandos aistra. Ne veltui Café Dali įsikūrusi meniškame Rygos Spikeri rajone. Ši kavinė sujungia Salvadoro Dali siurrealizmą, šiuolaikius menininkų darbus ir be abejo kokybišką kavą.

Mėnesio pradžioje Café Dali pristato vis naujus dar nežinomus, bet talentingus menininkus ir jų kūrybą, kavinėje – galerijoje vyksta susitikimai su menininkais. Kiekvienas apsilankymas šioje kavinėje, kuri kartu yra ir meno galerija, suteiks vis naujų potyrių, nes menas nuolat keičia kavinės veidą ir kuria neeilinę atmosferą.

Café Dali kavos pupeles importuoja iš žinomos Švedijos kompanijos Drop Coffee Roasters – pasaulyje lyderiaujančios rūšinės kavos gamintojos.

Užsukit ieškodami įkvėpimo.

Arbooz

Arbooz – bene spalvingiausia ir viena stilingiausių kavinių sostinėje, kurioje galite pasilepinti gabalėliu pyrago, torto, ypatingo skonio bandelėmis ar kitais kepiniais. Pirmiesiems klientams duris atvėrusi 2013-ųjų vasarą, kavinė planavo būti mažyte boutique stiliaus kavinuke, kuri specializuojasi į rankų darbo kapinius – makarons, pyragus ir keksiukus, bet netrukus ši vieta tapo desertų gurmanų traukos vieta. Praėjus vos keliems mėnesiams po atidarymo, Arbooz buvo išrinkta tarp 12 prekės ženklų, atstovaujančių Rygą – Europos kultūros sostinę 2014, keliaujančioje parodoje, kurią organizavo Latvijos užsienio reikalų ministerija.

Laimo skonio tartaletės su morengo debesėliu, eklerai su pistacijų  skonio įdaru, firminis morkų toras, kurį rasite išskirtinai antradieniais, makarons su braškėmis ir baziliku, kokosinė Panna Cotta, uogų putėsiai, pasiflorų zefyrai, macha arbatos skonio pyragas… Jau vien pavadinimai vilioja, o kelios nuotraukos žemiau esančioje galeirjoje, o apie kvapus net nerašysim…

Miit coffee

Miit coffee – vieta, kuri patiks kavos ir dviračių mėgėjams.

Puiki rūšinė kava, ekstravagantiška vegetariška virtuvė, dviračiai – trys kertiniai Miit Coffee bruožai.

Šviežūs, skanėstai, gera muzika ir nemokamas belaidis internetas – trys priežastys, dėl kurių norėsit čia užtrukti ilgiau ir pasimėgauti dar vienu puodeliu kapučino. Ir visa tai vainikuoka vakarėliai penktadienio ir šeštadienio vakarais.

DAD Café

Muzikos ir meno erdvė intriguojančiu pavadinimu. Galite pabandyti atspėti, mėgaudamiesi karštos kavos puodeliu. Miera gatvė, kurioje įsikūrusi kavinė, primena vakarų Europos didmiesčių senamiesčius, bet išlaikė Rygos charisma.

DAD Café – ideali vieta susitikti su draugais kavos puodeliui.  Beje, citrininis pyragas čia – geriausias mieste!

DAD Café taip pat organizuoja poezijos skaitymus bei gyvos muzikos vakarus, kas jau tapo kiekvieno ketvirtadienio tradicija.

Jei nesate nusiteikę nei plepalams su draugais, nei desertams, galite leiskite laiką, žaisdami stalo žaidimus.

Rocket Bean Roastery

Kavinė, įsikūrusi Miera gatvėje. Jos savininkai rado šias patalpas su didžiuliais langais, atnaujino jas, įsigijo kavos virimo įrangą ir … vualia per 2015-ųjų Velykas atsidarė Rocket Bean Roastery! Čia nerasite tradicinių kremu persisunkusių tortų, bet puikių pusryčių ir užkandžių meniu sudarė Artūrs Taškāns. Proga išbandyti Michelin žvaigždžučių vertą maistą.

Susitinkam kavos puodeliui Rygoje?!