maxresdefault

Siguldoje pramogauk aktyviai!

Atostogos – metas, kai norime atsiplėšti nuo kasdienių darbų ir ieškome nekasdienių potyrių. Šįkart pristatome 3 aktyvias pramogas Siguldoje, kur Jūsų laukia nuotykiai, adrenalinas ir nepamirštami įspūdžiai.

Šuolis su guma iš 43 m aukščio keltuvo

Gaujos nacionaliniame parke esančiu keltuvu (vagonėliu, kelliančiu lynais, panašiai kaip Druskininkuose) galima pakilti į 43 m aukštį virš Gaujos upės. Šuolius iš oro tramvajaus išbandė jau daugiau nei 100 000 žmonių!

Pakilus iš tokio aukščio galima grožėtis Gaujos pakrančių vaizdais ir įsitikinti, kad Sigulda ne veltui vadinama Latvijos Šveicarija.

Norintys šokti prieš keliaudami turėtų pasitikslinti šuolių iš keltuvo laiką, nes paprastai šuoliai vykdomi vakarais, tad dienos metu verta susiplanuoti kitas pramogas, kurių Gaujos nacionaliniame parke gausu.

139644943417

Oro tunelis

Aerodium – pirmasis vertilaus vėjo tunelis Rytų Europoje, kur kiekvienas norintis gali patirti skrydžio malonumą. Vėjo srovė yra tokia galinga, kad skrydžiui nereikia jokios papildomos įrangos, tik patogios, judesių nevaržančios aprangos. Minimali skrydžio trukmė 2 minutės, o organizatoriai rekomenduoja pirmam kartui bent 4-6 minutes, kad pajustutėme tikrą skrydžio malonumą.

IMG_0371

Siguldos bobslėjaus ir rogučių trasa

1986 metais pradėjusi veikti trasa yra viena iš nedaugelio trasų, skirta tiek profesionaliems sportininkams, tiek lankytojams. Kiekvieną sezoną čia vyksta ir tarptautinės, ir nacionalinio lygio varžybos.

Kai trasoje nevyksta varžybos, kiekvienas turi galimybę gauti adrenalino išmėgindamas trasos vingius.

Trasoje, kurios ilgis siekia 1,2 km, žiemą galite skrieti net iki 125 km/h greitį, o vasarą – 85 km/h!

Tai tikras nuotykis!

bobslėjaus trasa