OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Latvija tarp 6 populiariausių kelionių krypčių 2016-aisiais

Tinklapio intrepidtravel.com autorė Philippa Whishaw sudarė 6 karščiausių kelionių krypčių 2016-aisiais sąrašą ir jame atsidūrė Latvija. Tinklapio autorė taip pat 2016-aisiais rekomenduoja aplankyti Japoniją, JAV, Australiją, Urugvajų bei Bostvaną.

Philippa Whishaw paaiškinimas, kodėl verta aplankyti Latviją:

Šiemet Latvija švenčia Nepriklausomybės 25-metį. Per šį laiką šalis išsilaisvino nuo komunizmo pančių, o tauta išgyvena tikrą reinkarnaciją, įkvėptą naujo gyvenimo bei gyvavusių senųjų tradicijų.

Latvijos sostinė, Ryga, jaunatviška, energinga ir lyginant su Vakarų Europos sostinėmis, pigi. Alaus sodeliai, spalvingas naktinis gyvenimas, įsitvirtinanti naujoji, moderni Šiaurietiška virtuvė – Rygai jau dabar klijuojama naujojo Berlynuo etiketė, kas rodo didelį miesto potencialą.

Klasikos ir istorijos mėgėjai taip pat ras kuo žavėtis – Art Noveau architektūra, operos ir baleto teatras, Latvijos pilys bei visoms Baltijos šalims būdinga sovietinė architektūra bei išlikę reliktai.

Mėgstantys poilsį už miesto atras mažais jaukiais kurortais nusėtą Baltijos jūros pakrantę, nepaliestus pušynus ir  upes, tiesiog tobulas organizuoti iškylas.

Originalų straipsnį anglų kalba skaitykite intrepidtravel.com tinklapyje.